
Waasland Beveren hervat vanavond de competitie met een serieuze inlevering aan kwaliteit. Het zag afgelopen week namelijk Ryota Morioka richting Anderlecht trekken. Maar dat heeft ook zo zijn voordelen.
Dat voordeel betreft uiteraard het financiële aspect. Aan de verkoop van Michel, Gano, Seck, Clement en Morioka, verdienden de Waaslanders zo’n 6,5 miljoen euro. Zo weet HLN. Een absoluut record voor Waasland Beveren. Morioka vertrok uiteindelijk voor zo’n 3 miljoen euro, terwijl hij op het eind van het seizoen kon worden opgehaald voor anderhalf miljoen.
Voorzitter Dirk Huyck is tevreden over deze extra inkomsten: “Dit geld geeft ons ruimte om verder te bouwen en sterker te staan, op eigen benen, zonder transfers te moeten doen. Dit geeft ons een buffer. We zullen dit geld héél goed besteden.”
POLL: Een goede zet om Morioka nu al te verkopen?